A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
michelk
29.08.2007 15:13 85.132.166.***
RE: RE: Angličtina na Maltě  

Tak kontaktuj agenturu a ať Ti seženou jinou rodinu. Za to jsi jim přeci zaplatila, abys byla spokojená, máš na to plné právo! A nedej se - kámoška to taky tak udělala, nejdřív se nic nedělo, ale když nedala pokoj, tak ji za 3 dny přestěhovali a zbytek pobytu se jí už líbil.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
sonula
29.09.2007 22:05 195.98.13.***
anglistina na malte  

ahojte vsetci...

ja som sa minuly tyzden vratila z malty, kde som bola na 3 tyzdne. nebola som cez ziadnu agenturu, priamo som sa nakontaktovala na skolu (Linguatime)a vyslo ma to lacnejsie ako keby som sla cez agenturu. strachy mat nemusite, ja som bola takto na jazykovom pobyte prvykrat.
vyhoda tej bola, ze na celej skole sme boli len 3 slovaci a ziadny cech, takze ak chce niekto vazne precvicovat anglictinu, tu ma velku sancu najst si cudzinca a s nim speakovat o dusu. ;-)

pocasie je v septembri fantasticke.. ani nie prilis horko (cca 30 stupnov) a more je stale teple. takze vrelo odporucam....

ak budu money aj o rok, jednoznacne idem. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Honney
23.11.2007 15:41 77.48.95.***
RE: Malta  

Čao!
Moc prosím ty kteří byli s angličtonou na Maltě aby mi napsali na ICQ: 393380790
Vážně vám budu vděčná. Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Xu
27.11.2007 17:41 212.24.153.***
RE: anglistina na malte  

No, asi zalezi, zda danou skolu nekdo y agentur v CR vubec prodava. Agentury maji bezne nasmlouvane lepsi ceny, nez jakou dostanes, kdyz jedes na vlastni pest a sam. v mnozstvi je sila, no:) ;-)
Jinak ja se na Maltu konecne podivam snad pristi rok na jare na kurz. Jsem zvedava :)

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Zuzka123 08.12.2007 20:33
RE: RE: Malta  

Dcéra bola v lete 4 týždne a bola školou sklamaná. Ubytovanie a domáci boli super, nočný život si pochvalovala, vyhýbala sa slovákom, aby mohla komunikovať anglicky, nadšená bola pamiatkami, v mori sa moc nekúpali - zlý vstup do mora a veľké vlny. Mali veľké 40 st. horúčavy a mesto bolo dosť rozpálené. Čo sa týka školy - bola cez prázdniny a učitelia sa prispôsobili malému záujmu študentov o štúdium, detská mali školy už dosť a chceli si užívať prázdniny. Mali málo gramatiky, slabý tlak na nové slovíčka. V škole mali veľmi silno pustenú klimatizáciu, bolo jej tam zima a bola stále z klímy chorá. Na budúci rok chce ísť radšej do Londýna, pretože jej škola veľa nedala.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
MALTA
29.12.2007 19:49 84.47.28.***
RE: RE: Malta  

Ahojte,
ja som bola na Malte už 2x, v decembri som sa vrátila po 10 týždňoch. Je lepšie ísť začiatkom októbra, keď je v škole menej študentov. Je to určite lepšie ako ísť v lete, keď je vonku 40 stupňov a ty musíš sedieť v triede. Keď sa plánuješ učiť len angličtinu, tak odporúčam skôr začiatok alebo koniec roka :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Galbi 01.01.2008 18:22
Malta?  

ahojte..
ja by som tiez chcela ist koncom prazdnin tohto roku na Maltu... pozerala som si na nete nejake agentury a mam predstavu, ze pojdem asi na 4 tyzdne. Citala som, ze su rozne moznosti ubytovania - hotel, rodina, internat... co najviac odporucate? a aka uroven anglictiny je potrebna? 4 tyzdne stacia, alebo mam uvazovat nad dlhsim terminom... a este jedna otazka na zaver... kolko vas to vsetko vyslo... ja som napocitala aj s letenkou aj ubytovanim na cca 60tis....

ak by ste niekto mali cas pokecat si o tom, tak na skype som galbi27 a na icq 225033878.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
nazdar
09.01.2008 11:31 194.228.39.***
RE: RE: Angličtina na Maltě  

ahoj, prosimtě, když seš na té Maltě, nevíš, jak je to tam se sháněním práce?
ráda bych tam jela učit se anglicky ale ne na kurz...nemám prostě prachy
dík :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
lovingegypt 24.05.2008 17:45
..  

Ahoj, taky se ted v lete chystam na jazykovy kurz(4 tydny)na Maltu, jen nevim, jakou agenturu zvolit, aby to vyslo co nejlevneji. Predpokladam, ze sluzby budou +- stejne. Tak treba se nekde potkame :-D ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
lalalili
10.07.2008 14:12 80.250.246.***
RE: ..  

cawte ja sa tiez teraz o 2 tyzdne chystam na maltu so student agency, kamoska vravela ze tam bolo super tak uz som zvedava, dufam ze tam bude zabava a ze sa aj naucim kecat po anglicky. :-) Ak by ste mi mohli niekto poradit co si mam zobrat so sebou, co mam vidiet alebo tak tak moje icq je 192513582. dikiiiii a ked tam dakto ide tiez moze napisat ze pokecame ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu