A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirk@ 26.01.2010 14:19
RE: RE: Angličtina na Maltě  

Ahoj, doporučila bych spíše EC V St. Julians. Jestli chceš, tak si mě přidej na icq a můžeme o tom pokecat. 299 962 685

Míííííšaaa
25.01.2010 17:48 85.160.120.***
RE: Angličtina na Maltě  

Ahoooj všem, chtěla jsem se zeptat, na srovnání dvou škol na Maltě a to Global Village English Centre(St. Paul´s Bay) a Europan Centre School(St. Julian´s). Nejde mi nějak zvlášť o zábavu v těch městech, ale hlavně si chci pořádně zlepšit angličtinu. Prosím o každou radu, budu ráda.

• Anonym (1)
Saša71 08.01.2010 22:58
RE: Angličtina na Maltě  

Ahoj, pokud je to pro Tebe jeste aktualni - jsem tady uz od zari a pohoda, mala skola, mimo sezonu tak 3-4 zaci ve tride - pokud hledas klid a temer individualni pristup, mohu doporucit.

Marjam 02.10.2009 10:15
Angličtina na Maltě  

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se školou Global Village English Centre ve městě St. Paul´s Bay? Budu ráda za každou informaci, rady, typy atd. ;-) :-P

Julik 30.08.2009 20:48
EF  

Ahoj, před pár týdny jsem se vrátila z Malty. Byla jsem tam s EF agenturou a vše bylo výborný!! Chodila jsem do školy budto odpoledne anebo dopoledne, učitelé mladí a tudíž uměli bezvadně anglicky a učili výborným způsobem. Poznala jsem nový lidi a jinou kulturu! Určitě všem doporučuji jet na Maltu a hlavně s EF..Leadři se o nás vždy postarali a nebyli žádný problémy. Vskutku EF na mě udělalo velmi dobrý dojem a Malta sama o sobě je krásná maličká zemička s bezvadnými lidmi a kluby a mořem:) ;-)

• Anonym (1)
aries 28.08.2009 13:57
RE: RE: Veelký dotaz  

Ahojky. Tak na Johna taky moc ráda vzpomínám, skvělý to človíček :-). Myslela jsem, že se s ním letos zase setkám, ale bohužel, penízky nevyšly. John je navíc dlouholetým známým úžasného chlapíka ze Švýcar, s kterým jsem se na ESE hodně sblížila a přáteli zůstaneme věřím že navždy. Na Maltě jsem byla loni v září, na celý měsíc, a bylo to všechno tak nádherné! Škola, výlety a jiné školní aktivity, báječní lidičky z různých koutů světa a i ti místní, pláže, noční ruch, párty, tanec, dobré pití 8-)...Bydlela jsem v apartmánu ve Sliemě a taky super, busy jezděj každou chvilku, nicméně do školy jsme mohli jezdit školním pickupem a zadarmo. Takže všem, co na ten malebný ostrůvek teď zavítali a nebo se tam chystají, vskutku v milém závidím ;-) Užijte si to a naplno!

Petr Jamný
28.08.2009 10:45 85.13.76.***
RE: Veelký dotaz  

Ahoj, nedělám to často, ale protože jsem podobné informace hledal taky, rád se podělím o své dojmy i já, protože to považuju za nutnost. Od Malty jsem nečekal nic extra, ale měl jsem. Je to jeden velký babylon a pokud jedeš do ESE, tak se těš. Fajní učitelé, spousta nových kamarádů a někdy i přátel a někdy i víc.. Malťani jsou něco jako marťani, z jiné planety. Jsou absolutně v pohodě a nemají problém. Bacha na řidiče, jsou crazy, hlavě taxi a místní omladina. Jinak nedělali ještě 3 roky zpět řidičáky, tak to tam podle toho vypadá. Pokud neřešíš peníze, rozhodně doporučuju využít aktivity ESE, já jsem se zaměřil spíše na vodní výlety než ty městské, stačila Valleta, jen Gozo jsem nestihl. Měl jsem snídani zaplacenou a i tak jsem utratil v průměru 40 € za den, a to jsem kalil jen 4x za 2 týdny, jinak pianko, vinko v restaruaci u večeře. Školu doporučuju a hlavně poškolní aktivity, kdy jsem pokecal anglicky ještě víc než ve škole. Rada - drž se stranou čechům a slovákům a když už, tak vtáhněte do party někoho z Itálie nebo odjinud, aby jste mluvili anglicky. Já jsem např. mluvil s němkou až poslední den německy a hleděla, že umím, protože jsem se učil anglinu ne, tak proč německy. A byla ráda. Takže snad jsem trochu pomohl. Jinak organizace ESE school je excelentní. Mají to fakt promakané. Ubytování jsem měl hned u školy, takže pohoda, ale i jinde se to dalo, jen bych nevolil rodinu. Většinou je to z ruky od všeho dění. Tak si to tam užij a pozdravuj Johna (učitel, vypadá jak Náhlovský a umí česky, malťan jeden :-D ) Ahoj. P.

DellaVega
24.08.2009 22:07 90.178.41.***
Gozo  

Halo, zdravím všechny, nejede teď někdo v září na Gozo na IELS ?

Tycka 12.08.2009 14:28
RE: CENSU  

Ja se prave vratila z Swiegi a jaz. skoly Club class a muzu jednim slovem rict Luxus. Byla to moje nejlepsi dovolena a zaroven jsem se zlepsila v jazyce. Byla jsem s agenturou CENSU a musim rict, ze Mirka a cela agentura se o me pekne starali. Byli pro me kdykolik k dispozici a co jsem si tam zjistovala ceny od ostatnich spoluzaku s Cech, jsem to mela nejlevnejsi, coz je super.
Jinak muzu potvrdit, momentalne je na Malte silna prevaha Spanelu a hned v zavesu Italu. Uzila jsem si s nima spoustu legrace. Pokud budete chtit vedet nejake upresnujici detaily, nevajte se ptat, protoze mam zatim hlavu porad na Malte. Moc mi vsichni a vsechno chybi. :)

mirk@ 02.08.2009 16:43
RE: RE: CENSU  

Ahoj, na strankach se jeste porad pracuje, takze snad budou jeste lepsi:) ano, pracuju pro ne a zaroven jsem byla minule zari v ESE s ceskou agenturou, takze muzu srovnavat:) nesmutni, klidne prijed na maltu zase;) mame ted celkem zajimave nabidky;)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu