A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
niky81 16.04.2010 14:35
RE: RE: Let, kamaradi  

ahojky, rada bych se k nekomu pridala na kurz na Maltu, pokud by ti to nevadilo a byla by s pro tak se mi urcite ozvi :)

• Anonym (1)
niky81 16.04.2010 14:34
RE: Let, kamaradi  

ahojky, rada bych se k tomu pridala pokud by ti to nevadilo a byla by s pro tak se mi urcite ozvi :)

aries 11.04.2010 19:51

Ahojky. Úplně Ti závidím, že na Maltu v srpnu letíš. Můžu Ti sama za sebe říct asi tolik: V srpnu 2008 jsem tam letěla taky se Student Agency, sama samotinká a poprvé a v noci a bez znalosti angličtiny. Navazování kontaktů nebo spíše nacházení témat k povídání mi tady doma šlo vždy o něco hůře než mnoha jiným lidem, ale na ostrově šlo všechno pěkně hladce, dokonce už i na letišti, a neustále máš kolem sebe lidi, kteří budou v obdobné situaci jako Ty a půjde jim zrovnatak o seznamování atd. Navíc si myslím, že se tam budeš skrz všechno cítit tak náramně, že veškeré Tvé obavy půjdou stranou. Ale asi taky záleží na nátuře... Prostě ničeho se neboj, na letišti pochopíš vše snadno (i já musela přes značné zpoždění mého příjezdu a nic moc zrak 8-O ), určitě leť sama - za 2,5 hoďky seš tam (dostaneš i dobrou svačinu), po příletu tam se koukej po lidech s cedulemi s názvem školy a nasměruj si to k nim a ...pak už si jen užívej 8-)

• Anonym (1)
NC
11.04.2010 19:42 78.102.86.***

Ahoj,
taky jedu (v kvetnu) sama za anglictinou na Maltu a myslim, ze se bat nemusime, vetsina studentu tam jezdi solo a co jsem slysela, rychle se mezi sebou stmeli ;)
Letu se taky nemusis obavat, na prepazce pri odbaveni ti slecna povi, kudy se mas vydat, vsude jsou oznaceni prip. letistni pracovnici, kteri poradi.

• Anonym (1)
JuicyCris 11.04.2010 00:36
Let, kamaradi  

Ahoj letos v srpnu plánuju jet se student agency. Mám trochu strach z letu. Ještě nikdy sem neletěla a vůbec netuším jak to na letišťi chodi. Myslíte že je to problém? Ještě bych se chtěla zeptat jestli je na Maltě jednoduché seznámit se? Pojedu sama a mám strach abych nebyla sama celou dobu ;) Diky za odpověd;)

niky81 25.03.2010 11:02
RE: Angličtina na Maltě  

ahojky, prosimte muzes mi napsat pres jakou jedes agenturu? taky bych rada vyjela
diky. kdyztak mi pisni nejaky kontakt na tebe treba icq cislo a mohli bysme pokecat.

niky81 22.03.2010 14:41
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Angličtina na Maltě  

ahojky,hledam taky nekoho kdo by jel semnou, mohli bysme se treba domluvit? kdyztak mi pisni na mail nikyK a jsem na seznamu.

• Anonym (1)
niky81 22.03.2010 14:39
RE: AJ na Maltě  

ahojky,taky mam v planu vyrazit na Maltu v lete,mohli bysme se domluvit, kdyztak se ozvi na mail nikyK a jsem na seznamu :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Michal___
21.03.2010 21:53 89.203.146.***
RE: AJ na Maltě  

Já jedu. :-)

• Anonym (1)
Kačka001
21.03.2010 10:06 90.183.64.***
AJ na Maltě  

Ahoj, nechystate se nekdo v cervenci tak na 3-4tydny na jazykovy kurz na Maltu? Rada bych jela, ale kdyz se pojede treba ve dvou, tak ej to lepsi... ICQ 240724150

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu