A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
niky81 01.08.2011 11:55
Re: Malta-jídlo peníze  

ahoj, hledam nekoho fajn kdo by jel semnou na dva tydny taky na kurz na Malte, uz jsem tam byla, ja bych rada jela zacatkem nebo pulka zari, v rijnu uz tam neni hezky, pokud by si chtela jet taky v zari, mohli bysme se domluvit, dej urcite vedet :) byla jsem tam 2x i minuly rok prave cely zari nadherne a jak jsem odjela zacalo jim tam prset skoro cely rijen.

cibetik 25.07.2011 16:34
Malta srpen 2011  

Ahoj, nechystá se někdo jet tak v půlce srpna na 2 týdny na nějaký jazykový kurz na Maltě?

Kdyby jo, tak dejte vědět, nechtěl bych jet sám :-)

Mesi 24.07.2011 18:37
Re: Malta-jídlo peníze  

Začátek října bývá teplotně v pohodě - většinou kolem 25, moře je celý říjen ještě teplé.
Co se týká běžných nákupů, bude Vám stačit v přepočtu podobná částka jako v České republice. Ceny potravin v obchodech se liší oproti ČR jen v pár korunách nahoru i dolů. Počítejte s penězi navíc na útratu navíc jako suvenýry a podobně a určitě vyrazíte večer někam posedět, ceny v restauracích jsou přibližně stejné, jako ve zbytku západní a jižní Evropy. Příklady cen a další info najdete na na našich stránkách (odkaz v profilu).

• Anonym (1)
Jana
24.07.2011 02:56 212.67.92.***
Malta-jídlo peníze  

Ahojky, vážně uvažuji o tom, že začátkem října odletím na dva týdny na jazykový kurz na Maltu. Chci se zeptat jak to je v tomto období s počasíma koupáním v moři. Ale hlavně by mě zajímalo zda je lepší využít stravování ve škole či si jídlo kupovat sám. a s kolika eurama na dva týdny tam člověk vystačí?
Děkuji :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Bery
12.07.2011 02:38 79.143.177.***
NOvá  

Nová stránka s intenzivními kurzy angličtiny http://www.e-london.cz/. :-P

• Anonym (1)
niky81 20.04.2011 14:25
RE: RE: EF  

ahoj, taky premyslim vyjet na delsi dobu na Maltu, mohli bysme se treba domluvit jestli by si mela zajem tak se urcite ozvi, muj mail nikyK a jsem na seznamu

pirenka 11.04.2011 16:23
RE: EF  

ahoj,
četla jsem na malta.orbion.cz tvůj příšpěvěk o Maltě. Můžu se zeptat, jak přesně se jmenovala ta agentura od kt jsi jela? A na jak dlouho jsi jela a kolik tě to stálo?

Já přemýšlím odjet na Maltu tak na 2-3 měsíce naučit se pořádně angličtinu.

Díky za odpověd
Irča

pirenka 11.04.2011 16:22
RE: EF  

ahoj,
četla jsem na malta.orbion.cz tvůj příšpěvěk o Maltě. Můžu se zeptat, jak přesně se jmenovala ta agentura od kt jsi jela? A na jak dlouho jsi jela a kolik tě to stálo?

Já přemýšlím odjet na Maltu tak na 2-3 měsíce naučit se pořádně angličtinu.

Díky za odpověd
Irča

Mikka
08.11.2010 14:06 88.100.192.***
Na Maltu s Channel Crossings!  

Ahoj, ja byla na Maltě uz dvakrát s Channel Crossings a byla jsem naprosto nadšená. V létě bylo krásně, takže učení spojené s dovolenou, bezva. Jinak jsem vybrala školu EC a neměla jsem jediný problém. Teď jsem koukala, že ChC mají nějakou akci na Maltu, tak mrkněte http://www.chc.cz/produkty-a-sluzby/studium-v-zahranici/akcni-nabidky.html
Nemít školu, tak bych jela znovu :-)
MK

• Anonym (1)
mopa
18.09.2010 13:20 196.210.242.***
RE: RE: RE: English in Africa.com  

az mě zvedá ze židle, když někdo napíše zaručené informace, že mě to určitě muselo stát několikrát tolik! asi bych tam necestovala kdyby to bylo drahe! letenka do JAR je o trochu dražší než na maltu, ale ty ceny co tam mají to v pohodě vykompenzuje. a hlavně ten standard, kvalita-to je neco co se s maltou nedá ani jen porovnat. a jeste k ověřením školám, pro mně čím menší škola tym lepsi pro mně, alespon tam nejsem jeden z tisíce a ucitel se mnou chodil na kafe! nejprve si příště over o cem mluví!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu