A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 07:19 93.99.193.***
Re: Angličtina na Maltě  

Dobrý den, i já jsem přemýšlela o vycestování na Maltu, ale nakonec jsem se k tomu prostě nedonutila. Pokud se stejně jako já neodvážíte vyjet na jazykový pobyt do zahraničí, pak Vás přesně jako mě, zaujme pobytový jazykový kurz v ČR EnglishStay. EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava. Všem mohu jen doporučuji :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.05.2016 10:34 90.178.213.***
Re: Angličtina na Maltě  

Byla jsem na Maltě s agenturou Studyline a musím říct, ze to byla velká zkušenost a jsem rada, ze jsem do toho šla, nikde jinde bych se toho tolik nenaučila jako právě tady a hlavně ta samostatnost, to je proste velké kus práce, co musí člověk udělat a na sobe zapracovat, aby se tam z toho nezblaznil, ale věděla jsem do čeho jdu a musím říct ze studyline super spolupráce!

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
25.04.2016 21:04 188.138.1.***
Re: Studijní pobyt  

S agenturou kukabara.cz mám taky skvělou zkušenost. Na pár měsíců jsem byla na studijním pobytu právě díky nim, moc mi pomohli. Co je skvělé že se opravdu vyznají a byli mi k dispozici i při studiu ať už jsem měla jakýkoliv problém tak mi se vším pomohli, neumím si to představit že bych letěla na vlastní pěst bez agentury.

Neregistrovaný uživatel
24.04.2016 21:48 192.160.102.***
Re: Studijní pobyt (Jarka)  

Taky teď sháním nějakou agenturu přes kterou vycestovat a trošku dopilovat jazyk. Ale zajímá mě jak je to s agenturou při samotném studiu, jsou k dispozici i při něm? Protože nějaká komplikace nebo zádrhel se může vyskytnou vždycky...

Neregistrovaný uživatel
11.04.2016 21:00 89.234.157.***

I já mám snimi zkušenost, četla jsem i jednu jejich knihu o Austrálii a opravdu super!! :) I když na tu reálnou zkušenost kdy opravdu do Austrálie jedete a zkusíte si to na vlastní kůži to nemá, ale je to nádhera!!:)

Neregistrovaný uživatel
08.04.2016 19:02 194.150.168.***

Mají pobočky v Brně na kozí 8 a v Praze na Sokolovské 19 :-)

Neregistrovaný uživatel
25.03.2016 18:06 212.47.227.***

Má ta agentura pobočku i v Brně?

Neregistrovaný uživatel
20.02.2016 22:53 188.214.129.***

Agentura kukabara je bezvadná, jak píše už slečna výše pomůžou opravdu naprosto se vším co se týče studia, pobytu, zkrátka všechno.. mají i vlastní knížky o Austrálii, tam jsem byla já na půl roku. Mít peníze jedu hned znovu, fakt bezva zážitek!!!:)

Neregistrovaný uživatel
18.02.2016 10:18 185.65.135.***

Sjednávala jsem si přes kukabaru studijní pobyt. Jsou super se vším pomůžou, po celou dobu vyřizování studia mi byli k dispozici, hodně mi to pomohlo a ušetřilo spoustu starostí :)

Neregistrovaný uživatel
16.02.2016 23:27 104.232.3.***
Studijní pobyt  

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost se společností kukabara.cz ??

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu